ercan-head kıbrıs transfer

ERCAN KIBRIS TRANSFERS

Ercan Havalimanı veya tam adını vermek gerekirse T&T Ercan Havalimanı, Lefkoşa’dan bir düzine kilometre uzaklıkta bulunan ve Türk anakarasındaki önemli noktalara yolcu taşıyan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki ana havalimanıdır.

Ercan Havalimanı

Larnaka Havalimanı kadar popüler değil, birçoğu ikincisini seçiyor ve ardından bölgeye ulaşmak için Larnaka’dan Kuzey Kıbrıs transferlerini kullanıyor, ancak yine de yılda 4 milyondan fazla yolcu taşıyor ki bu, Larnaka tarafından taşınan toplamın %50’sidir. Havalimanı.

Türkiye’den geliyorsanız

buraya inmeniz için iyi bir şans var. Bu gibi durumlarda Kuzey Kıbrıs’ın en güvenilir taksi firmalarından biri olan Falak Kıbrıs Transfer ile Ercan Havalimanı’ndan Girne’ye taksi rezervasyonu yapabilirsiniz. Ercan Havalimanı’ndan Girne’ye ulaşım ortalama bir saatin dörtte üçü kadar sürüyor ve güvenli, keyifli ve uygun fiyatlı bir yolculuğu garanti edebiliyoruz. Türkiye’ye ve Ankara ve İstanbul gibi önemli noktalara uçakla gidiyorsanız, Larnaka’dan Ercan Havalimanı’na da taksi ayarlayabiliriz.

Ercan Havalimanı

Baf Havalimanı ve Larnaka Havalimanı’nın sahip olduğu uluslararası trafiği almayabilir, ancak yine de ideal bir konuma sahip, uygun fiyatlı ve verimli bir havalimanıdır. Türk Hava Yolları, Pegasus Havayolları, AtlasGlobal ve AnadouJet’in tümü bu havalimanından hizmet vermektedir ve düzinelerce büyük Türk destinasyonuna çift yönlü bağlantılar bulunmaktadır.

KIBRIS ARAÇ KİRALAMA