Kıbrıs Araç Kiralama | Falak rent a car


falak -rent-a-car-hyundai-elantra


 falak rent a car Kıbrıs turizmini geliştirmek, Kıbrıs Rent a Car sektöründe Kıbrıs’a gelecek olan misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek

KKTC her nekadar küçük bir ada gibi görünsede adanın bir ucundan diğer ucuna seyahatler oldukca uzun sürmektedir. Ada genelinde vatandaşlar çoğunlukla kendi araçlarına sahip olduklarından dolayı toplu taşıma araçları belirli zamanlarda belirli rotalar üzerinde hizmet vermekte, bu nedenle özellikle turistler için ulaşım sıkıntıları yaşanmaktadır. Adaya turist olarak geldiyseniz ve bir tur hizmeti ile anlaşmanız yoksa sizlere Kıbrıs’ta Araç Kiralamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kbrıs Araba Kiralama | Falak Rent A Car

Firmamız; Ercan Havaalanı girişinde bulunan araç kiralama merkezi ile ulaşımınıza en yakın firmalardan biri olma özelliğine sahiptir. Sektörde Önce Müşteri Memnuniyeti diyerek yola çıkan Falak Rent a Car, araç kiralamada, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz değerli müşterilerinin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama hizmeti alması için çaba göstermektedir.

Falak Rent a Car, bünyesindeki son model lüks araçlar ile Kıbrıs’taki araç kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. Araç kiralama filosundaki tamamı son model, lüks, orta segment ve ekonomi sınıfı araçlarıyla Kuzey Kıbrıs‘taki ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir.

Kıbrıs’ta araç kiralama konusunda en iyi fiyatlarla en yüksek kaliteyi birarada sunan Falak Rent A Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır.

Rent a Car sektöründe en önemli olan unutulmamalıdır ki araçlar daima bakımlı olmalı ve 7/24 kesintisiz yol yardımı mutlaka ücretsiz servisler arasında sunulmalıdır. Maalesef günümüz dünyasında herşeyin para kazanmak olduğunu zanneden bazı firmalar bu yanlışa düşerek değerli misafirlerimizi bu güzel adadan soğutmakta ve sektörümüzün ismini karalamaktadır.

İdealimizdeki gelecek; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla uzun yıllar süresince yenilik ve değişikliklere ayak uydurarak sürekli gelişerek müşterilerimize küresel araç kiralama hizmeti vermek. Araç filomuzu büyüterek ve dünyaya yayılarak kiralık araç rahatlığını herkese yaşatmak.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için onurdur. Biz saygı, güven ve karşılıklı memnuniyet çerçevesinde müşterilerimiz için hassas ve özenli bir şekilde elimizden gelen en iyi hizmeti vermeyi planlarken, aynı hassaslıkla müşterilerimizin de bize yaklaşmasını temenni ediyoruz.

Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama

Falak rent a car Kaskolu araçlar ile birçok alanda hizmet veren Kıbrıs havallimanı Oto Kiralama nın hizmetlerini özet olarak şu başlıklar altında sıralayabiliriz. Kıbrıs ta Ailenizle bir tatile, akraba veya memleket ziyaretine gideceğiniz anda günübirlik dahi olsa güvenilir hizmet vermekte olan Kıbrıs havalimanı rent a car, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir içi ulaşım istekleriniz dahilinde firma size istediğiniz durumunda şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bunun dışında yapacağınız gezi veya turlar için özel araç tahsil etmenin yolu yine Kıbrıs havalimanı araba kiralama dan geçiyor. Son model kiralık araçlarımız ile turlarınızın tadını arttıracak olan Kıbrıs havalimanı Araç Kiralama, müşteri ilişkilerinde sürekli kendini geliştiren personelleri ile daima müşteri odaklı hizmet vermektedir. Kıbrıs havalimanı Kiralık Araba da firmanızı araç filosu satın alma masraflarından da kurtarabilirsiniz. Uzun vadeli araç kiralama fırsatı ile firmanızın filosunu oluşturabilir, araç için yapacağınız masrafları firma bünyesinde başka şekillerde değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha geniş hizmet yelpazesi için Kıbrıs havaalanı Oto Kiralama web sayfasını ziyaret ediniz.