NORTH CYPRUS

PRIVATE TAXI TRANSFERS

NORTH CYPRUS

PRIVATE TAXI TRANSFERS

Ercan Havalimanı Otel Transfer

Kıbrıs Otel Transfer rezervasyonunu online sitemizden yapabilirsiniz.  Kıbrıs’taki tatilinizin başlangıcında ve evinize dönüş yolculuğunuzda, stres ve kaygıdan uzak güzel anılarla dolu yolculukları bizimle yaşabilirsiniz.

elexus-otel-transfer

Ercan Havalimanı Otel Taksi

Kaliteli, güvenli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ekibimiz, tatilinizin Havalimanı otel transfer başlamasını sağlayacak. Ercan havalimanı otel transfer hizmetimiz,  Girne otelleri ve Bafra otelleri  dahil Tüm transfer hizmetlerimiz kişiye özel ve kişiye özel araçlar ile gerçekleştirilmektedir. Kapıdan kapıya transfer seçeneği ile istediğiniz saatte istediğiniz yere sizi ulaştırırız. Biz Kıbrıs’ta yerel Kıbrıs araç kiralama

Customer Satisfaction

we prioritize customer satisfaction. Trust us for safe and reliable transportation services that meet your needs.

Customer Satisfaction

24/7 Customer Support

we offer 24/7 customer support, ensuring that your inquiries and concerns are addressed promptly and efficiently.

24/7 Customer Support

Easy Online Booking

Book your ride effortlessly with our user-friendly online platform at Falak Transfer. Enjoy the convenience of easy online booking.

Easy Online Booking

Schedule in Advance

Plan ahead and schedule your transfers in advance with Falak Transfer. Ensure a seamless and timely transportation experience.

Schedule in Advance

Kıbrıs Otel Transfer

Kıbrıs’ın en uygun fiyatlarıyla Kıbrıs otel transferiniziKıbrıs’ta en ucuz transfer yapan firmayız. Araç seçeneklerimiz geniş bir klasmana sahiptir. Mercedes Vito, Toyota Coaster veya Neoplan Otobüslerimiz vardır. Sonrasında Otelinizden bir Kıbrıs şehir turu yapmak istermisiniz?

Kibris-Soforlu-Arac-Kiralama-falak
mercedes-vito.png

Havalimanından hangi araçlar ile transfer yapılıyor?

Tüm araçlarımız yeni model Mercedes Vito ve Mercedes Sprinterdir.