Kıbrıs Lefkoşa Turu

Kıbrıs Lefkoşa Turu için hazırladığımız bu eşsiz tur paketimizle Falak Transfer ile konforlu ve keyifli bir gezi sizi bekliyor.

Lefkoşa Şehir Turu

Tur Detayları

Kıbrıs Falak transfer ile turlarınız Ercan havalimanı’ndan ya da  bulunduğunuz otelden başlayarak yapılmaktadır. Diğer bölge otellerinden turlarımıza katılmak isteyen müşterilerimiz, telefonla bizden fiyat alabilirler. Araçlarımız son model lüks turistik araçlar olup tura katılacak misafir sayısına göre araç belirlemekteyiz. Araçlarımız mercedes vito ve mercedes sprinter  olup 7/14 kişi kapasitelidirler. Turlarımız size özeldir. Araçta siz veya misafirlerinizin dışında kimse bulunmaz. Ören yerleri giriş ücretleri, yemek ve ihtiyaç giderleri turlara katılan misafirlerimize aittir. Turlarımız özel isteklerinize açıktır. Güzergâh üzerinde uğranmak istediğiniz bir yer varsa şoförümüze ileterek ekleyebilirsiniz. Müşteriler turun sonunda turun başladığı yere geri götürülerek gezimiz sonlandırılır. Tur ücretleri nakit veya kredi kartı ile herhangi bir fark olmaksızın ödenebilir.

Turist Rehberi (Kokartlı Rehber) ücreti ekstra 100 Euro’dur. Talebinizle turumuza çağırabiliriz. Sprinter – Midibüs – Otobüs (9 kişi ve üzeri) turlarda yasal olarak rehber bulunması zorunludur.

kıbrıs lefkosa turu falak transfer

Aklınızda Olsun

Turlarımız için mutlaka rahat ayakkabılar ve kıyafetler tercih etmelisiniz. Kişisel harcamalar, yemek ve müze giriş ücretleri için yanınıza para almalı ve güzel anılar için fotoğraf makinesi getirmeyi unutmamalısınız. İyi Tatiller…

Ziyaret Edilecek Yerler

Tur Süresi

Hesaplı Tur Fiyatlarımız

SORUNUZ

Vito (1-7 pax.)

Sprinter (1-17 pax.)

Midibus (1-30 pax.)

Otobüs (1-44 pax.)

8500₺

SORUNUZ

SORUNUZ

SORUNUZ

Tura Katıl

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.